Menu

     Aktualności

Aktualności
Szkółki
Klub
Sponsorzy i współpraca
Galeria
Linki
Kontakt


GDAŃSKA KUŹNIA - 19.05.2018 - Gdańsk

Weronika Tracz-VI m.Startowało 44 zawodniczek w kategorii młodzika.

 

PUCHAR ŚWIATA SENIOREK -18.05.2018 - Szanghaj - Chiny
BeataŻurowska -miejsce.W grupie:Samsonova(RUS)4:V,Sun(CHN)V:2,Do Thi(VIE) V:4,Monaco(ITA)4:V,Ko(KOR)2:V,Zambo-Golya(HUN)V:1.W 1/128-Van Erven(COL)9:15.

 

Wrocławska Olimpiada Młodzieży - 13.05.2018 - Wrocław

Medaliści turnieju indywidualnego :Do lat 17- Magdalena Ławska - 1,Katarzyna Turkiewicz-2,Zuzanna Wywiał 3,Natalia Ziobrowska-3,Do lat 13-Weronika Tracz-1,Julia Cecot-3,Do lat 11- Barbara Pest-1,Emilia Pawłowska-2,Michalina Mochorowska-3.Chłopcy-Do lat 17-Tymoteusz Pander-2,Do lat 13 -Melchior Krawczyński-2,Dominik Kania-3,Do lat 11-Adam Kruszona-1,Filip Hryniewiecki-2.Medaliści turnieju drużynowego(Ławska,Turkiewicz,Wywiał,Ziobrowska)-1m. Do lat 13-Wrocławianie I-(Cecot,Munikowska,Tracz)-2m, Wrocławianie II (Blicharz,Domagalska Nowacka)-3m,Do lat 11-Wrocławianie I(Mochorowska,Pawłowska,Pest,Robaszek)-1m. Wrocławianie II(Malcharek,Pawlak,Plutecka,Skrzeczyńska P.Do lat-13-Wrocławianie I (Kania, Krawczyński M.,Krawczyński P.,Kruszona B.)- 1m,Wrocławianie II(Leśniak,Maciantowicz,Pawlak, Sztanbulidis)-3m.Do lat 11-Wrocławianie I(Chochołowski J.Hryniewiecki,Kruszona A.Miś)-2m, Wrocławianie II(Chochołowski L.Krawczyński Mat.Marczyk,Roszkowski)-3m.


PUCHAR POLSKI SENIORÓW - 13.05.2018 - Gdańsk

Leszek Rajski - II miejsce.W grupie komplet zwycięstw.Z 1/64-zwolniony,w 1/32- Choiński(AZS AWF Warszawa)15:7,1/16-Bem(AZS AWF Poznań)15:3,1/4 finału Jurkiewicz(Budowlani Toruń)15:6,1/2 finału Wojtkowiak(AZS AWF Poznań) 15:10 i w finale 13:15 z Michałem Siessem (Fundacja GSF Gdańsk)13:15.

Janderson Briceno - III miejsce.W grupie 1 porażka.Z 1/64 zwolniony,w 1/32-Żurawski(Budowlani Toruń)15:7,1/16-Cierluk(Fundacja GSF Gdańsk)15:10,1/4 - Tarasiewicz 15:6 i w 1/2 finału Michał Siess(Fundacja GSF Gdańsk) 14:15.

Maxime Tarasiewicz - V miejsce.W grupie komplet zwycięstw.Z 1/64-zwolniony,w 1/32-Pichłacz(MDK Bydgoszcz)15:0,1/16-Martyniak(AZS AWF Gdańsk)15:9 i w 1/4 finału- Briceno 6:15.

Paweł Szumielewicz -15 miejsce.W grupie 2 porażki.Z 1/64-zwolniony,w 1/32-Rudnicki(AZS AWF Gdańsk)15:14 i w 1/16 -Gryglewski(Fundacja GSF Gdańsk 10:15.

Pozostali zawodnicy:Derwin Sanchez - 12 miejsce,Roger Romero-21m,Yerbinson Fernandez-29m,Kacper Szczypiński-42m.Startowało 57 zawodników.

 

PUCHAR POLSKI SENIOREK - 12.05.2018 - Gdańsk

Beata Żurowska -VII m. W grupie:Hausman(Bud.Toruń))0:V,Wasilczk K(PM Syrena) V:3 Łyczbińska H.(AZS UAM Poznań)1:V,Oklińska(Fundacja GSF)2:V,Liczbarska(AZS AWF Gd.)V:0,Szemplińska(Dela Salle Gd.)V:1,W 1/32=Chrzanowska Marika(AZS UAM Poznań -15:14,1/16- Łyczbińska Hanna(AZS UAM Poznań)8:7,w 1/4 finału-Walczyk(AZS UAM Poznań)5:15. Startowało 45 zawodniczek.

Magdalena Ławska -12m.W grupie:Chrzanowska Marika(AZS UAM Poznań)V:3, Zacharewicz(Dela Salle Gd,)V:1,Lachman K.(AZS Poznań)4:V,Szmit(Fundacja GSF) V:0,Tomczak(IKS Leszno)1:V.W 1/32- Wiaderek(AZS UAM Poznań)15:7,1/16- Długosz(AZS UAM Poznań)6:15.Pozostałe :Hilary Avelleira-25m,Aleksandra Frąckowiak-29m.

 

DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA EUROPY WETERANÓW-12.05.2018 ALKMAAR -Holandia

Tomasz Kończyło zdobywa brązowy medal Mistrzostw

Drużyna w składzie:Tomasz Kończyło,Sławomir Mocek,Ryszard Cała,Grzegorz Szmid

 

PUCHAR ŚWIATA SENIORÓW - 5.05.2018 - Petersburg - Rosja

W turnieju głównym Andrzej Rządkowski zajął 30 miejsce.W 1/64 - Suzumura(JPN) 15:13 i w walce o 16 -tkę porażka z Cheremisinov(RUS) 10:15.Leszek Rajski -63 miejsce po porażce w 1/64 jednym trafieniem z Imboden(USA)14 :15.

 

PUCHAR ŚWIATA SENIORÓW - 4.05.2018 - Petersburg - Rosja

Andrzej Rządkowski i Leszek Rajski wystartują w turnieju głównym.

Andrzej Rządkowski -w grupie :Berg(DEN)2:V,IM(KOR)2:V,Cuk(SRB)V:1,Nagano(JPN) V:0,Akhmetov(RUS)V:1,Abbas(FIE)V:1.Z 1/128 zwolniony (52m rozstawienia), w 1/64 - Toldo(BRA)15:9.Jutro w 1/64 - walczyć będzie z Suzumura (JPN).

Leszek Rajski -w grupie:Komissarov(RUS)3:V,Huang(CHN)4:V,Gombos(GER)V:3,Dahlin (DEN)V:4,LLavador(ESP)1:V,Aheichyk(BLR)V:0.W 1/128 (rozstawienie 109m)-Lim(SGP) 15:5,w 1/64-Minuto(TUR)15:10.Jutro walka z Imbodenem(USA)

Janderson Briceno-w grupie:Siess(POL)V:3,Poscharing(AUT)V:4,Abe(JPN)4:V,Lun (AUS)V:3,Matveev(RUS)1:V,Luperi(ITA)2:V.W 1/128(rozstawiony121m)-Oishi(JPN)11:15

Paweł Szumielewicz- 154m(1 zw.w grupie) i Dervin Sanchez-184m(1 zw.w grupie) odpadli po grupach.Startowało 191 zawodników.

 

OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA MŁODZIEŻY -3.05.2018 - KONIN

Floret kobiet - Drużyna w składzie : Magdalena Ławska,Hanna Trojanowska,Katarzyna Turkiewicz,Zuzanna Wywiał - zdobywa brązowy medal.Droga do medalu: z 1/16 zwolniona, 1/4 finału Warta-Muszkieterowie Poznań 45:38 w 1/2 finału -AZS AWF Poznań I -29:45 i w walce o brązowy medal wygrana z UKS Atena Gdańsk 45:37.

Floret mężczyzn - Drużyna w składzie :Kacper Deptuła,Dominika Kania,Tymoteusz Pander, Kacper Szczypiński - zajęła IV miejsce.W 1/16 -Warta-Muszkieterowie Poznań 45:34,1/4 finału -IKS Leszno 45:26,w 1/2 finału - UKS Atena Gdańsk II - 41:45.W meczu tym, który zapewniał już srebrny medal,skandaliczne pomyłki sędziego w walce Szczypiński-Kwiatkowski,spowodowały zakończenie meczu naszą porażką.W walce o brązowy medal przegrana z AZS AWF Poznań34:45.

 

OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA MŁODZIEŻY -2.05.2018 - KONIN

Magdalena Ławska- złotą medalistką Olimpiady.W drodze do finału w 1/32 -Dejczer(Pałac Mł.Syrena Wa-wa)15:5,w 1/16-Cichocka(AZS AWF Poznań)15:6 w 1/4 f.-Żurawska(Budowlani Toruń)15:4,w 1/2 finału-Wieczorek(AZS AWF Poznań)15:8 i w finale Oklińska(Fundacja GSF) - 15:7.Pozostałe zawodniczki:Zuzanna Wywial-21m,Katarzyna Turkiewicz-28m,Hanna Trojanowska- 41m.
Floret mężczyzn - apetyt medalowy nie spełnił się.Kacper Szczypiński, po przegranej walce ze Smudą(IKS Leszno)10:15 - zajął 17m.Kacper Deptuła był 33.

 

Schkeuditzer Flughafenturnier - 28.04.2018 - Schkeuditz - Niemcy

Floret kobiet - Magdalena Ławska-II m,Katarzyna Turkiewicz -Vm,Zuzanna Wywiał-11m , Hanna Trojanowska - 17m. Startowało 36 zawodniczek.

Floret mężczyzn -Szczypiński Kacper- I m.Melchior Krawczyński-23m,Bartosz Kruszona - 37m,Dominik Kania -39m.Startowało 70 zawodników.

 

PUCHAR ŚWIATA SENIOREK - 27.04.2018 - Tauberbischofsheim - Niemcy

Beata Żurowska -zajęła 157m na 190 startujących zawodniczek.

 

27 Gorlitzer Hoppel-Poppel Turnier - 21.04.2018 - Goerlitz - Niemcy

Kat.2006 -Agata Kolenda - 2m - Paweł Krawczyński -6m

Kat.2007- Filip Hryniewiecki - Im,Emilia Pawłowska-2m,Zuzanna Robaszek-3m,Michalina Mochorowska-4m,Wiktoria Powąska-5m,Ewelina Malcharek-6m,Weronika Pawlak- 8m.

Kat.2008- Grzegorz Marczyk - Im,Zofia Plutecka-3m

Copyright © 2006 Klub Szermierczy "WROCŁAWIANIE" Wszelkie prawa zastrzeżone.     

IT.PStudio / tworzenie stron