Menu

     Kadra trenerska, zawodnicy, harmonogram zajęć kadry klubowej

Aktualności
Szkółki
Klub
O szermierce
Dlaczego Wrocławianie
Kadra trenerska, zawodnicy, harmonogram zajęć kadry klubowej
Zawody
Obozy i zgrupowania
Sponsorzy i współpraca
Galeria
Linki
Kontakt


KRZYSZTOF GŁOWACKI – TRENER

  • mgr absolwent Uniwersytetu we Wrocławiu
  • absolwent  AWF w Warszawie
  • trener I klasy
  • fechtmistrz - tytuł nadawany przez kapitułę PZS
  • Sędzia Międzynarodowy kategorii A
    (prowadzenie walk na IO, Uniwersjadzie, Mistrzostwach Świata i Europy)
  • nagrodzony tytułem „Menadżer Sportowy roku 1999” w Plebiscycie Dolnego Śląska
  • wychowawca reprezentantów Polski i medalistów M.P
  • inicjator imprez szermierczych, w tym  "Challenge Wratislavia"– największej
    światowej imprezy szermierczej do lat 15
  • Redaktor Naczelny wydawanego do 2002 roku magazynu „Szermierz”
  • Wiceprezes  Polskiego Związku Szermierczego( do 30 listopada 2013)
  • Dyrektor Sportowy Polskiego Związku Szermierczego (od 1.12.2013 do 28.02.2017)

 

PIOTR STASIEWICZ – TRENER

  • mgr absolwent AWF w Katowicach
  • trener II klasy
  • wychowawca medalistów Polski
  • sędzia związkowy
  • współorganizator szeregu imprez szermierczych
  • sekretarz Redakcji Magazynu „Szermierz”
     

PIOTR DZIEDZIC - TRENER

  •     mgr absolwent AWF we Wrocławiu
  •     trener do zajęć ogólnorozwojowych - trener II klasy
  •     współorganizator imprez szermierczych ( w tym Challenge Wratislavia)

 

LESZEK RAJSKI - TRENER

  • mgr absolwent AWF we Wrocławiu
  • trener II klasy
  • sędzia związkowy
  • aktualny członek kadry narodowej seniorów

 

JUSTYNA PISARCZYK - TRENER

  • mgr absolwent Uniwersytetu we Wrocławiu
  • trener II klasy
  • współorganizator imprez szermierczych (w tym Challenge Wratislavia)

 

MAłGORZATA BIEGANSKA - INSTRUKTOR

  • instruktor szermierki
  • współorganizator imprez szermierczych (w tym Challenge Wratislavia)

 

PAWEŁ SZUMIELEWICZ -TRENER

  •  mgr - absolwent AWF we Wrocławiu
  • trener II klasy
  • sędzia związkowy

 

TOMASZ GMEREK - TRENER

  • mgr - absolwent AWF we Wrocławiu
  • trener II klasy

 

Kadra zawodnicza to bardzo obiecujący zespół, w którego szeregach
jest sporo reprezentantów Polski – medalistów i finalistów Mistrzostw Świata
a także medalistów Mistrzostw Polski.

Zawodnicy klubu powołani do kadry Polskiego Związku Szermierczego na rok 2017

Kadra narodowa seniorów :        

                                               1.  Leszek Rajski               - 1983

                                               2. Paweł Szumielewicz       - 1986

  Kadra narodowa młodzieżowców :

                                                 1. Sandra Sulik                - 1996                               

Kadra narodowa juniorów :   

                                                1. Andrzej Rządkowski       - 1997

                                                2.Szymon Czartoryjski       - 1999

                                                3. Beata Żurowska            - 1997     

                                                4.Adrianna Frąckowiak      - 1997

                                                5.Aleksandra Frąckowiak   - 1997

                                                6.Magdalena Ławska         - 2001

                                                7. Maxime Tarasiewicz      - 1997

                                                8. Kacper Szczypiński       - 2001

 

Nasi zawodnicy trenują w poszczególnych grupach wiekowych:
grupa zuchy/skrzaty (6-7-8 lat)
grupa dziecięca (9-10-11 lat)
grupa młodzika (12-13 lat)
juniorzy młodsi (14-17 lat)
juniorzy (18-20 lat)
młodzieżowcy (21-23 lat)
seniorzy (powyżej 23 lat)
grupa dorosłych  - rekreacyjna

 SKŁAD KADRY KLUBOWEJ :

Floret  mężczyzn

1. Leszek Rajski

2. Paweł Szumielewicz

3. Tomasz Gmerek

4. Radosław Pietrusiewicz

5. Andrzej Rządkowski

6.Maxime Tarasiewicz

7. Szymon Czartoryjski

8. Sławomir Kasprzyk

9.  Kacper Szczypiński

10.Kacper Aleks

11.Kacper Deptuła

12.Rafał Szumielewicz

  

Floret kobiet

1. Beata Żurowska

2. Aleksandra Frąckowiak

3. Adrianna Frąckowiak

4.Sandra Sulik

5. Julia Pander

6.Magdalena Ławska

7. Weronika Baran

8. Zuzanna Wywiał

9. Karolina Makarska

10. Malwina Bytner

11.Katarzyna Turkiewicz

12. Alicja Polek


 


 
 HARMONOGRAM ZAJĘĆ KADRY KLUBOWEJ na sezon 2015/2016


Dzień Godziny zajęć
Sala
Poniedziałek

17,30 - 18,00

18,00 - 20,00

 

s,zielona

duża

Wtorek

17,30 - 18,00

18,00 - 20,00

Turniej kobiety

s. zielona

duża

Środa

 17,30 - 19,30


duża

Czwartek

17,30-18,00 (mężczyźni)

18.00 - 20.00

Turniej mężczyźni

s.zielona

duża

Piątek

 17.30 - 20,00


duża

Sobota

11.00 - 13.30

(Walki kontrolne)

duża
Trenerzy

tr.K.Głowacki, P.Stasiewicz

M.Biegańska, P.Szumielewicz

-

 

Copyright © 2006 Klub Szermierczy "WROCŁAWIANIE" Wszelkie prawa zastrzeżone.     

IT.PStudio / tworzenie stron